قوانین سایت

در تاریخ:

10/02/2014

هدف ما سالم نگه‌داشتن محیط سایت و حرکت در جهت اهداف فوتبالی است. در این راستا قوانینی را تنظیم کرده‌ایم که اجرای آن برای تمام بازدیدکنندگان سایت لازم است. ما امیدواریم عمل‌کردن به این قوانین «ملوان فنز» را به پاتوقی دوستانه و لذت‌ بخش تبدیل‌کند و شاید وسیله کوچکی شود برای بهبود فوتبال کشورمان.

 

لطفاً توجه داشته باشید که ما این قوانین را کامل نمی‌دانیم. اگر فکر می‌کنید می‌توان این قوانین را بهبود بخشید، لطفاً نظرتان را برای ما بفرستید.

 

هرکدام از بندهای قوانین سایت ممکن است در آینده با برخورد با مشکلات جدید و غیرقابل پیش بینی دچار تغییر یا جایگزینی شوند. در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین، شما را با اعلامیه‌ای از آن مطلع می‌کنیم.

 

قوانین سایت :

 

1- وب‌ سایت ملوان فنز، یک وب‌ سایت هوادارای فوتبال است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. این وب‌ سایت تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

 

2- وب سایت ملوان فنز یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

 

3- لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. سایت ملوان فنز مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

 

4- بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر ملوان فنز به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

5-کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ملوان فنز، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند.

 

6- بازديد از اين پايگاه اينترنتى و همچنين تبعات و عواقب آن با مسئوليت تام بازديد کننده انجام مى پذيرد. در هيچ شرايطى و به هيچ عنوان سایت ملوان فنز مسئوليتى را در قبال خسارات مستقيم و يا غير مستقيم و يا هرگونه زيانى از جمله از دست دادن داده‌ها، نرم افزارها و زيان‌هاى مالى که در نتيجه بازديد و يا وصل گرديدن به اين سايت و يا هر سايت مرتبط به اين پايگاه ناشى گردد را به عهده ندارد و نمى‌پذيرد.

 

7- مسئولیت نظرات ارسال شده در ملوان فنز بر عهده خود شخص می باشد و به هيچ وجه انعکاس دهنده نظرات و دیدگاه‌های مسئولين سايت نمی‌ باشد.

 

پایگاه هواداران ملوان بندرانزلی