اخبار کوتاه از ملوان

در تاریخ:

27/09/2017

تمرین

اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت خبری منارک : تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از دو ، روز تعطیلی عصر روز چهارشنبه از ساعت 16 در غیاب نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان و ، زیر نظر نادر عزت الهی ، مهدی حسنی مقدم ، احمد احمدی ، عمار ،رمضان نژاد ، علی حسنی صفت و شعبان رمضانی با حضور گرم هواداران همیشه عاشق و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد.
بابک مرادی مهاجم تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز چهارشنبه غایب بود.

شهریار مغانلو مهاجم تیم فوتبال ملوان که در ، دیدار مقابل نساجی با کارت قرمز مستقیم از ، زمین بازی اخراج شده بود در تمرین عصر روز چهارشنبه با تاخیر نسبت به سایر بازیکنان در تمرین حضور یافت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز چهارشنبه ابتدا بدنهای خود را زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گرم کردند که این بخش از تمرین به انجام تمرینات پلیومتریک و چابکی اختصاص داشت.
بخش بعدی تمرین عصر روز چهار شنبه به بازی فوتبال اختصاص داشت که بازیکنان در قالب دو گروه زرد و نارنجی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی درون تیمی در پایان با گلزنی ، حسین شنانی ، عرفان پورافراز و پژمان نوری با نتیجه سه بر صفر به سود تیم زرد به پایان رسید.
تمرین تیم فوتبال ملوان روز پنجشنبه در ، دو نوبت صبح و عصر در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

DSC_0017 DSC_0027 DSC_0042 DSC_0077 DSC_0088 DSC_0107 DSC_0127 DSC_0139 DSC_0147 DSC_0159