همیشه انتظار دارم موفق شوم

در تاریخ:

08/08/2017

دست نشان

همیشه انتظار دارم موفق شوم
به گزارش ” سایت هواداری ملوان فنز “، نادر دست نشان، سرمربی ملوان پس از پیروزی مقابل برق شیراز گفت: همیشه اولین بازی سخت است به خصوص اینکه تیم ناشناخته ای روبروی ما بود، البته سرمربی این تیم را می شناختم و باید به او تبریک بگویم چرا که تیم جنگنده و جوانی ساخته است.

او ادامه داد: بازی سختی بود که توانستیم به پیروزی برسیم، البته موقعیت های زیادی را در این بازی از دست دادیم، در مجموع می توان گفت نیمه اول به طور کامل از آن ما بود اما در نیمه اول 20 دقیقه ابتدایی برق توانست بازی را در اختیار بگیرد اما پس از تغییراتی که در تیم به وجود آوردیم موفق شدیم در 25 دقیقه پایانی باز هم بازی را دست بگیریم، هر چند باز هم نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. البته این را هم باید بگویم حریف ضدحملات خطرناکی داشت و چند بار روی دروازه ما خطرناک ظاهر شد.

سرمربی ملوانان ادامه داد: در کل توقع من از تیم، بالاتر بود اما در میانه های بازی فهمیدم باید یکی دو هفته صبر کنیم تا بتوانیم به تیم مورد نظرمان برسیم، کیفیت بازیکنان ما خیلی بالاتر از چیزی بود که هواداران دیدند. البته ما دیروز مشکل صدور کارت هم داشتیم و در نهایت دو بازیکن مان به دلیل عدم صدور کارت بازی نتوانستند در زمین حضور پیدا کنند، دو مهاجم خوب خودمان را هم به دلیل مصدومیت در کنار خود نداشتیم.

او درباره اولین حس و حال اولین بازی در انزلی گفت: بازی در انزلی فوق العاده بود، اینجا شرایط بسیار خوبی دارد و مردم پیگیر تیم هستند، خیلی خوشحالم که توانستم این برد را به مردم خوب انزلی تقدیم کنم. برای حضور در ملوان روی حضور هواداران این تیم حساب باز کردم چرا که فوتبال با مردم انزلی عجین شده است و امیدوارم در سال پیش رو بتوانیم همه آنها را خوشحال کنیم.

او در پایان در رابطه با قول لیگ برتری شدن ملوان گفت: من هیچ وقت قول قهرمانی نمی دهم اما توقعم از خودم بالاست، یعنی همیشه انتظار دارم موفق شوم و به همین دلیل امسال خوشبین هستم تا با کمک همه مردم انزلی و هواداران تیم که نیمی از آنها را هم اکنون به همراه نداریم و اعضای تیم، بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم چراکه جایگاه ملوان لیگ برتر است.