اخبار کوتاه از ملوان

در تاریخ:

06/08/2017

تمرین

اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت هواداری ملوان فنز : آخرین تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پیش از دیدار مقابل برق شیراز صبح روز یکشنبه از ساعت 11 زیر نظر نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی با حضور هواداران عاشق و دوست داشتنی این تیم پیگیری شد.
پیش از شروع تمرین پژمان نوری کاپیتان تیم فوتبال ملوان در جلسه ای کوتاه دقایقی با مهدی حسنی مقدم و نادر عزت الهی به گفتگو پرداخت.
بلاخره بعد از سالیان متمادی پرچم های کرنر چهار گوشه زمین فوتبال استادیوم تختی صبح روز یکشنبه تعویض شد.
مسعود رضائیان در تمرین صبح روز یکشنبه ملوان حاضر شد.
حاج محمود رمضانی رئیس کار بلد و دوست داشتنی هیئت فوتبال انزلی که با تلاش های بی وقفه خود مجوز انجام بازیهای ملوان در ورزشگاه تختی را ، از سازمان لیگ کسب کرد ، صبح روز یکشنبه در تمرین تیم فوتبال ملوان حضور یافت و دقایقی با نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان به گفتگو پرداخت.
شایان ذکر است محمود رمضانی از جمله مدیران توانمند و پاک و سالم ، شهر انزلی است که اصولا کمتر حرف میزند و بیشتر عمل میکند وی نمونه یک مدیر کاملا تخصصی در حوزه فوتبال است که بله قربان گوی کسی نمی باشد و از هنر و توانایی مدیریت خود برای کمک به فوتبال انزلی بهره میبرد و نکته قابل ذکر اینکه اعضای هیئت فوتبال انزلی هیچکدامشان سالیانه دستمزدهای میلیونی نیز دریافت نمی کنند و فقط بر حسب وظیفه و مسئولیتی که در قبال شهر و مردم انزلی احساس میکنند به وظایف خود به درستی و زیبایی عمل می کنند تا دعای خیر مردم یک عمر پشتشان بماند.
علی حسنی صفت مربی دروازه بانهای تیم فوتبال ملوان پیش از شروع تمرین دقایقی با شعبان رمضانی ، دستیار و آنالیزور دروازه بانهای خود در تیم ملوان در مورد چگونگی تمرینات روز یکشنبه به گفتگو پرداخت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در تمرین صبح روز یکشنبه پس از گرم کردن خود زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان به دو گروه تقسیم شدند و یک گروه به تمرینات اختصاصی حمله به دروازه پرداختند و گروهی دیگر تمرینات سانتر از جناحین – ضربات ایستگاهی و پنالتی زنی را در دستور کار قرار دادند
از نکات جالب توجه این بخش از تمرین کری خوانی دروازه بانهای ملوان در گرفتن ضربات ایستگاهی و پنالتی با ، بازیکنان تیم بود و جالب تر اینکه نادر دست نشان سعی داشت در بخش پنالتی زنی جهت حرکت توپ را برای دروازه بانها پیش بینی کند ولی از شانس او تمام پیش بینی هایش اشتباه از آب در می آمد که این مسئله باعث بالا رفتن نشاط و جذابیت تمرین بین بازیکنان و دروازه بانهای تیم در آخرین تمرین پیش از بازی مقابل برق شیراز شده بود.
در بخش سانتر از جناحین باز هم نادر عزت الهی هنرهای دوران جوانی خود را به رخ کشید و با ارسال های دقیقه و متوالی توپ برای شهریار مقانلو نشان داد که هنوز که هنوزه از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است.
شایان ذکر است کادر فنی تیم ملوان برای تشخیص میزان آمادگی مقانلو جهت حضور یا عدم حضور وی برای دیدار مقابل برق شیراز در تمرین صبح روز یکشنبه – برای وی تمرینات اختصاصی در نظر گرفته بودند تا میزان آمادگی وی مشخص شود و با توجه به انجام تمرینات صبح روز یکشنبه احتمالا مقانلو به اردوی پیش از بازی مقابل برق شیراز خواهد رفت اما با توجه به اینکه این بازیکن در هفته گذشته در تمرینات گروهی ملوان حضور نداشته است احتمال حضور وی در لیست 18 نفره ملوان بسیار پایین می باشد.
علیرضا حیدری و حجت صدقی ، دو ، دروازه بان تیم فوتبال ملوان می باشند که در بازی مقابل برق شیراز در لیست تیم فوتبال ملوان حضور خواهند داشت و نیما میرزازاد به دلیل آماده نبودن کارت بازی اش اولین بازی فصل را ، از دست داد.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بعد از تمرین برای صرف نهار ، راهی خانه معلم شدند.
اسامی نفرات دعوت شده به اردوی پیش از بازی مقابل برق شیراز ، از طریق پیام کوتاه توسط علیرضا کاویانی ، سرپرست تیم ملوان ، برای بازیکنان ارسال خواهد شد .
بازیکنان تیم فوتبال ملوان از ساعت 18 عصر روز یکشنبه برای بر پایی اردوی پیش از بازی راهی هتل جهانگردی خواهند شد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در چهار چوب هفته اول رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول جام آزادگان عصر ، روز دوشنبه از ساعت 18 میزبان تیم فوتبال برق شیراز خواهد بود.
داوری این دیدار بر عهده آقایان : ناصر جنگی – صابر خوبی – علیرضا شهری و رضوان سرشار خواهد بود.
طبق اطلاعات واصله از یک منبع آگاه در صدا و سیمای مرکز گیلان ، این مرکز آمادگی خود را مبنی بر پخش زنده و مستقیم این دیدار ، از شبکه باران ، اعلام نموده است اما با توجه به اینکه یک شرکت از تهران تبلیغات محیطی لیگ برتر و لیگ آزادگان را بر عهده گرفته است قرار شد ، از ساعت 13 ظهر روز یکشنبه در، جلسه ای بین مدیران باشگاه ملوان و هیئت فوتبال انزلی و نمایندگان شرکت تبلیغاتی و صدا وسیما در مورد پخش و یا عدم پخش این دیدار ، در هفته اول رقابتهای لیگ آزادگان بحث و بررسی و تصمیم گیری شود که تا پایان این بخش خبری – نتیجه نهایی از این جلسه به دستمان نرسید اما طبق آخرین اطلاعاتی که از روند مذاکرات طرفین کسب شد این احتمال وجود دارد که این بازی از شبکه باران به شکل زنده و مستقیم پخش شود که در این مورد قدر یقین صبح روز دوشنبه اطلاع رسانی خواهد شد.

DSC_0007 DSC_0018 DSC_0025 DSC_0053 DSC_0063 DSC_0066 DSC_0071 DSC_0073 DSC_0080 DSC_0086 DSC_0108 DSC_0121 DSC_0141 DSC_0150 DSC_0154 DSC_0161 DSC_0166 DSC_0191 DSC_0198 DSC_0204 DSC_0225