اخبار کوتاه از ملوان

در تاریخ:

12/07/2017

تمرین

اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت هواداری ملوان فنز : تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز چهارشنبه در دو نوبت صبح و عصر پیگیری شد که در نوبت صبح بازیکنان تیم فوتبال ملوان تمرینات هوازی را در دستور کار داشتند و در نوبت عصر از ساعت 18 زیر نظر نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی به تمرینات تاکتیکی پرداختند.
هواداران متعصب و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان همچون روزهای گذشته به دفعات به تشویق اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان پرداختند.
سجاد گرائیلی دروازه بان جدید تیم فوتبال ملوان که بعد از اردوی آلاشت به دلیل مصدومیت در تمرینات تیم فوتبال ملوان غایب بود از عصر روز چهارشنبه در تمرینات این تیم حضور یافت و زیر نظر علی نظرمحمدی مربی دروازه بانهای تیم فوتبال ملوان به تمرین پرداخت.
مهدی رستمی – ایمان مهدی نژاد و شهرام سالاری همچون روزهای گذشته به شکل اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز ، به تمرین پرداختند.
حسین کیانی مقدم هافبک تیم فوتبال ملوان که از تیم ایرانجوان بوشهر به این تیم پیوسته است در تمرین عصر روز چهارشنبه به دلیل مصدومیت تمرین نکرد و فقط نظاره گر تمرین سایر همبازیان خود بود .
ناخدا علی کاویانی سرپرست محجوب و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز چهارشنبه به همراه پسر کوچکش امیر علی حضور یافت که شیطنت های کودکانه او مورد توجه هواداران تیم فوتبال ملوان قرار گرفته بود ، امیر علی علاقه بی حد و حصری به بازی فوتبال دارد و مدام در حال جنب جوش است و اگر یک جی پی اس به امیر علی وصل کنند شاید میزان دوندگی او چیزی از بازیکنان تیم بزرگسال ملوان کم نداشته باشد ، امیدواریم او نیز همانند پدرش در آینده فوتبالیست قابلی شود.
محمد کوچکی و مسعود باقری سرمربی تیم فوتبال ملوان ( ب ) از جمله میهمانان ویژه تمرین عصر روز چهارشنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بودند که مورد استقبال بهمن خان صالح نیا – غفور جهانی – اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان قرار گرفتند ، باقری در انتهای تمرین دقایقی با نادر دست نشان در مورد شروع مسابقات لیگ برتر گیلان به گفتگو پرداختند.
پژمان نوری همچون روزهای گذشته زودتر از سایر بازیکنان در محل تمرین حضور یافت و به شکل اختصاصی به تمرین پرداخت ، وی در تمرین عصر روز چهارشنبه به قدری دونده و جنگنده و متعصبانه تمرین کرد که تحسین هواداران حاضر در تمرین را بارها و بارها برانگیخت ، هواداران ملوان در چندین نوبت به تشویق این اسطوره بی بدیل و تمام نشدنی باشگاه ملوان پرداختند ، کاپیتان محبوب قوهای سپید نیز همچون گذشته با متانت همیشگی خود به ابراز احساسات هواداران دوست داشتنی ملوان پاسخ داد.
پیش از شروع تمرین نادر عزت الهی در جلسه ای کوتاه با نادر دست نشان به گفتگو پرداختند.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین عصر روز چهارشنبه ابتدا بدنهای خود را زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان گرم کردند که این بخش از تمرین به تمرینات نرم دویی دور زمین – تمرینات حفظ توپ و دویدن گام بلند و استارتهای کوتاه با تغییر جهت همراه بود.
بخش دوم تمرینات تیم فوتبال ملوان به انجام تمرینات تاکتیکی اختصاص داشت که این تمرین در دو بخش مجزا ، از یکدیگر انجام پذیرفت.
تمرینات تاکتیکی عصر روز چهارشنبه تیم فوتبال ملوان به تمرینات اختصاصی حمله به دروازه مربوط میشد که این بخش – در مرحله  اول حفظ بازی در جناح راست – سپس ارسال به جناحین – انتقال به مرکز – ارسال پاس قطری و پاس نهایی در حضور چهار مدافع و هافبک و ضربه به دروازه را شامل میشد.
تمرین تیم فوتبال ملوان روز پنجشنبه در دو نوبت برگزار خواهد شد که در نوبت صبح بازیکنان تیم فوتبال ملوان در ساحل کپورچال تمرینات هوازی را در دستور کار خواهند داشت و در نوبت عصر از ساعت 17/30 دقیقه در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی در قالب یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال شهرداری ماسال خواهند رفت.

DSC_0010 DSC_0017 DSC_0033 DSC_0049 DSC_0067 DSC_0068 DSC_0072 DSC_0077 DSC_0109 DSC_0119 DSC_0128 DSC_0158 DSC_0164 DSC_0167 DSC_0189 DSC_0203 DSC_0224 DSC_0295 DSC_0313 DSC_0332 DSC_0349 DSC_0360 DSC_0361 DSC_0401 DSC_0405