سارا قمی به تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شد

در تاریخ:

16/03/2017

سارا قمی

قمی

سارا قمی به تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شد
به گزارش سایت هواداری ملوان فنز : سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال بانوان را اعلام کرد، که می توان به سارا قمی فوتبالیست خمامی تیم ملی اشاره کرد .

اردوی مذکور از عصر روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه در بندرعباس آغاز و تا ۲۸ اسفند نیز ادامه خواهد داشت.
گفتنی است سارا قمی در ۲۹ مرداد ۱۳۶۶ در شهر خمام متولد شده و پست بازی او مهاجم نوک است وی فوتبال پایه را از رده های نوجوانان و جوانان ملوان بندرانزلی آغاز کرد و به تیم بزرگسالان ملوان رسید و بازوبند کاپیتانی ملوان را بر بازو بست .
سارا قمی با ملوان افتخارات زیادی را کسب کرد و با درخشش در این تیم به پیراهن تیم ملی رسید و خود را به عنوان یکی از اثرگذارترین بازیکنان ملی‌پوش به مربیان تیم ملی تحمیل کرد. او با پیراهن تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی 5 عنوان پی در پی خانم گلی رقابتهای فوتبال لیگ برتر بانوان کشور را کسب نموده است و همچنین به عنوان بهترین فوتبالیست زن کشور نیز برگزیده شده است. اما حضور ۱۲ ساله او در تیم ملوان و زحمات بسیاری که برای نماینده استان خود در لیگ کشید به دلیل عدم پایبندی باشگاه به تعهدات خود و بی‌مهری‌های فراوان مسئولین این باشگاه خاتمه یافت و در نهایت به تیم شهرداری بم پیوست .
سارا قمی در فصل گذشته به دلیل عدم دریافت مطالبات خود از باشگاه ملوان بر علیه رضائیان مدیر عامل باشگاه ملوان مصاحبه نمود و همین امر زمینه ساز انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان شد! او در مصاحبه هایش گفته بود : برای مسئولین ملوان متأسف هستم. من ۱۲ سال عمرم را در این تیم گذراندم و متأسفم برای باشگاهی زحمت کشیدم که مسئولینش کوچک‌ترین اهمیت و ارزشی برای بازیکنان و هوادارانش قائل نیستند. این تیم زحمات بسیار و سختی‌های زیادی متحمل شد و از هیچ به اوج رسید. ما با دست خالی یک عمر جنگیدیم که نسل بعد از ما از بدیهی‌ترین حقوق خود برخوردار باشند. اما مسئولین این باشگاه آینده این همه بازیکن با استعداد و آینده دختران یک شهر را نابود کردند. یک بار دیگر به این آقایان می‌گویم: خدا جای حق نشسته است و چوب کارتان را خواهید خورد